ISO 9001-2008


GMINA 
FAIR PLAY 2003 

CERTYFIKAT 2003
Nowoczesne Zarządzanie
w Administracji Publicznej
 
   GMINA SKARSZEWY, Plac Gen. J. Hallera 18,  83-250 SKARSZEWY,

woj. pomorskie, pow. starogardzki
tel. 58 588 22 01, 58 588 22 02, 58 588 24 03, fax. 58 588 26 51
www.skarszewy.pl. e-mail: Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
NIP: 592-20-56-164, Regon: 191675741

SKARSZEWY
  Rachunki bankowe URZĘDU MIEJSKIEGO                      Pliki COOKIE   
JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Start
I Mistrzostwa Skarszew w piłce nożnej
11 października na Stadionie Miejskim w Skarszewach zostały rozegrany I Mistrzostwa Skarszew w Piłce Nożnej  o Puchar Dyrektora GOSiR-u. W turnieju wzięło udział 8 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

W grupie A zagrały zespoły: Old Boys Skarszewy, Wolny Dwór Osiedle, Feniks oraz Straż Pożarna. W grupie B wystąpiły: Fol-Plast II, Wolny Dwór, Czarnocin i Piekarnia GS Skarszewy.

W meczach ½ finału doszło do zaciętych pojedynków pomiędzy zespołami Straży Pożarnej i Piekarni GS Skarszewy. Mecz ten zakończył się minimalnym zwycięstwem Piekarni, która tym samym awansowała do wielkiego finału.  W drugim pojedynku zmierzyły się drużyny Fol – Plastu – u II i Old Boys Skarszewy. Zwycięstwo 2:1 i awans do finału odniosła drużyna Fol-Plast II. 

W pojedynkach o miejsca nie zabrakło emocji. W meczu o 7 miejsce doszło do bratobójczego pojedynku pomiędzy Wolnym Dworem Osiedle, a Wolnym Dworem. Mecz ten zakończył się remisem w regulaminowym czasie gry i o zwycięstwie decydowały rzuty karne w których wygrał Wolny Dwór. O 5 miejsce walczyły Czarnocin i Feniks. Górą był Czarnocin, który wygrał 3:0. W małym finale o 3 miejsce spotkały się Straż Pożarna i Old Boys Skarszewy. Wygrali ci drudzy 4:1, którzy tym samym zrewanżowali się strażakom za mecz grupowy w którym ulegli 2:1. W finale zagrały Piekarnia GS Skarszewy i Fol-Plast II. Pojedynek ten był bardzo wyrównany i dopiero w końcówce drużyna z Fol-Plastu zdołała strzelić zwycięską bramkę. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a pierwsze trzy drużyny puchary. Organizatorzy uhonorowali również najlepszego  strzelca, którym został zawodnik Fol-Plast II Daniel Schalkowski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Skarszewy na Facebook'u

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne

Strategia Rozwoju Woj. Pomorskiego

Wirtualne Skarszewy

Parafia św. Maksymiliana

Parafia św. Michała

Chata Kociewia

Kociewiacy.pl

Powiat Starogardzki

Wrota Pomorza

Codziennik prawny