Rozpoczął się nabór na wyjazdy organizowane w ramach projektu współpracy „Kaszuby i Kociewie turystycznym sercem Pomorza”. Zapraszamy do zgłaszania się członków i członkinie oraz mieszkańców i mieszkanki obszaru LGD „Chata Kociewia”.

 

W dniach 10-11 października odbędzie się szkolenie wyjazdowe do Tucholi. W ramach wyjazdu poruszone zostaną tematy gospodarstw opiekuńczych i wiosek tematycznych. Limit chętnych wynosi 15 osób.

W terminie 19-23 października organizujemy wyjazd studyjny do Niemiec do Mekleburg-Vorpommern. Odwiedzane będą obszary zbliżone historycznie i geograficznie do obszarów działania LGD-ów zaangażowanych w organizowanie wyjazdu. Zaplanowane jest zwiedzanie między innymi Schwerin, Rostock czy Sternbergu oraz spotkanie z przedstawicielami instytucji bliźniaczych do naszych. Limit chętnych wynosi 25 osób.

Chętnych zapraszamy do zostawienia informacji pod poniższym adresem:

Wyjazd do Tucholi: https://forms.gle/F5QiCDefe3Ao9tRs9

Wyjazd do Niemiec: https://forms.gle/Nsq9cDj5J3ozXCwy9

Lista osób zakwalifikowanych na wyjazdy zostanie opublikowana na stronie chatakociewia.pl w terminach 5 października – wyjazd do Tucholi i 6 października – wyjazd do Niemiec.