Czy marzysz o pracy pełnej wyzwań, odpowiedzialności i satysfakcji? Czy chcesz służyć społeczeństwu i dbać o porządek i bezpieczeństwo? Czy masz odwagę, determinację i poczucie sprawiedliwości? Jeśli tak, to zawód policjanta jest dla Ciebie!

 Policja to nie tylko praca, to służba i styl życia. To codzienna przygoda, która wymaga nie tylko umiejętności, ale i pasji. To możliwość rozwoju osobistego i zawodowego, a także korzystania z wielu atrakcyjnych świadczeń. To szansa na nawiązanie przyjaźni i współpracy z ludźmi, którzy mają wspólny cel i wartości. To zaszczyt i duma z noszenia munduru i odznaki.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej wielkiej rodziny, zapraszamy Cię do wstąpienia w szeregi mundurowych. Nie zwlekaj, zgłoś się już dziś i spełnij swoje marzenie o byciu policjantem.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej: https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/ Tam też możesz złożyć swoją aplikację i dowiedzieć się o wymaganiach i procedurze rekrutacyjnej. Nie czekaj, zrób pierwszy krok ku swojej przyszłości!